види джинів

Різноманітні джини: варіанти смаків

Дехто помилково вважає джин ялівцевою горілкою. Проте смак цього легендарного напою не обмежується однією стороною. Його навіть можна порівняти з якісним коньяком, який грає різними нотками. Таке спиртне п’ють не поспіхом, вдумливо, а закуски підбирають такі, які не перебиватимуть оригінальності алкоголю. Є велике різноманіття джинів, тому кожен може знайти варіант до смаку.

джин

Основна класифікація

Насамперед джини відрізняються технологією виготовлення. Велику групу представляє англійський. Назва не пов’язана з країною виробництва, а лише вказує на застосовані методи. Існує три види такого алкоголю:

  1. London Dry Gin. До цієї групи належить, наприклад, відомий Whitley Neill. Напій виготовляють із зерна, сусло дистилюють, а потім спирт настоюють на натуральних рослинних ароматизаторах. Алкоголь не містить цукру, тому й називається сухим. Його смак — свіжий, не різкий. Міцність становить 40–47%. Прозорий джин ідеально підходить до коктейлів.
  2. Plymouth Gin. Плімутський напій має виражений ялівцевий аромат. Його вживають у чистому вигляді, майже не використовують для приготування коктейлів.
  3. Yellow Gin. Спиртову основу витримують у дубових діжках, в яких раніше дозрівав херес. Через це алкоголь набуває бурштинового кольору, звідки й назва «жовтий». Його міцність становить 35–40%.

Другий основний різновид джину — голландський. Технологія виробництва відрізняється тим, що ялівцеві шишкоягоди настоюють разом із суслом, і лише потім сировину дистилюють. Спирт витримують у діжках з-під мадери, він стає золотавим.

Різноманіття смаків

Хоча ялівцевий аромат і хвойний присмак є головними, але не єдиними. Виробники наділяють напої безліччю цікавих відтінків, додаючи різні інгредієнти:

  1. коріандр;
  2. мигдаль;
  3. ожину;
  4. корінь фіалки;
  5. цедру лимона;
  6. огірок;
  7. ківі;
  8. лемонграс та інші.

Є джини з переважно цитрусовими ароматами: бергамотовим, апельсиновим, лаймовим. Їх вишукані, дещо гострі нотки подобаються любителям свіжих і бадьорих напоїв. Смаки такого алкоголю чудово поєднуються з тоніком, на його основі роблять коктейлі. Середземноморські марки відрізняються квітковими нотами. Під час перегонки використовують ароматичні екстракти, ефірні олії та сушені пелюстки. Такі джини поєднуються з лимонадами та соками. Лакричник, ірис, корінь ангеліки надають солодкості. Алкоголь смакує з колою та мінералкою. Також напій може мати пряний, навіть гострий підтон. Це можливо завдяки додаванню перцю, імбиру, шафрану та какао. Багатий склад та цікаві комбінації можуть бути дещо незвичними, але знаходять своїх шанувальників. Не обмежуйте себе лише одним смаком джину. Ознайомтеся з різноманіттям варіантів і замовте на Maudau щось новеньке. Насолоджуйтеся брендовим алкоголем і коктейлями на його основі.

Залишити відповідь