проксі-сервер

Як вибрати проксі-сервер: огляд технології та провайдера

Інтернет у останні роки активно сегментується, ускладнюючи вільне використання звичних соціальних мереж, месенджерів та веб-ресурсів. VPN-сервіси знаходяться на вершині популярності серед звичайних користувачів, незважаючи на те, що технологія створювалась зовсім для інших цілей — рішення, що дозволяє швидко і просто об’єднати багато географічно розподілених ПК в одну безпечну локальну мережу.

Проксі-сервери теж пройшли складний шлях до звичайних користувачів і володарів деяких інтернет-професій. Спочатку вони розміщувалися в локальній мережі і використовувалися для організації виходу в мережу, розподілу навантажень, кешування даних та інших завдань, а потім з’явилися віддалені проксі-сервери, які отримали ще одну важливу опцію — забезпечення анонімності.

Саме можливість анонімізувати запити відіграє ключову роль у популяризації віддалених проксі-серверів. Звичайним споживачам вони дозволяють обходити блокування як з боку інтернет-провайдерів, так і встановлені безпосередньо сайтами, наприклад, заборону на вхід з IP-адрес певних країн. Інтернет-спеціалісти за допомогою них виконують різні завдання: збір загальнодоступних даних з вільних джерел, арбітраж трафіку, SMM та інші.

При цьому проксі-сервери швидше і дешевше VPN-сервісів — проксі Україна купити можна за суму від 26 ₴ на місяць у провайдера, про якого трохи нижче. Вибрати надійного постачальника — єдина задача користувача, який вирішив придбати доступ до проксі-серверу. Від цього вибору залежить як якість самої послуги, так і рівень клієнтського сервісу.

Швидкий огляд надійного провайдера 

 

Proxy-solutions.net — компанія, що пропонує своїм клієнтам комплекс послуг. Крім іншого, на платформі розміщені навчальні матеріали, які розповідають, наприклад, що таке мобільні проксі та чому вони так ефективні.

Відвідувачам сервісу доступні онлайн-інструменти, розміщені на сайті:

  • Мій IP — докладна інформація про користувача, заснована на IP-адресі, браузері, операційній системі, часовому поясі та інших відмінних рисах;
  • Проксі-чекер — сервіс, що дозволяє перевірити проксі, в тому числі і списками, та сегментувати результати перевірки за багатьма характеристиками;
  • Конвертер форматів — забезпечує можливість миттєво конвертувати список проксі з одного формату в інший;
  • Безкоштовні проксі — великий список відібраних сервісом відкритих проксі-серверів, відсортованих за різними ключовими параметрами.

Функціонал інструментів, а також придбані проксі, можна інтегрувати у свої проекти за допомогою API — клієнти можуть робити це безкоштовно, а відвідувачам потрібно оплатити підписку Network Tools.

Для клієнтів, які віддають перевагу месенджерам, — Viber та Telegram, — розробники представили чат-боти. Це повноцінні рішення, що дозволяють придбавати та контролювати послуги без відвідування сайту. Є власні браузерні розширення для Google Chrome, Opera, Firefox — встановити їх можна з офіційних магазинів.

Основні послуги: проксі ipv4 що це і які бувають. На сайті представлені різні варіанти, ось як можна швидко вибрати підходящий:

  • потрібні прості та недорогі проксі — ваш вибір послуга «Персональні проксі», якщо потрібен один сервер або «Пакетні проксі», якщо потрібно одразу багато;
  • необхідне точне розташування населеного пункту — «City Proxy» дозволяє вказати не лише країну, а й конкретний населений пункт, обравши його з доступних;
  • потрібний підвищений рівень маскування під звичайного користувача — обирайте «Prime Proxy», для проксіювання використовуються IP-адреси інтернет-провайдерів;
  • з’явилася потреба в проксіюванні з підтримкою нестандартних протоколів — зверніть увагу на послуги «UDP Proxy» та «Multi Protocol Proxy».

Окремо варто виділити продукти «Мобільні проксі» та «Мобільні проксі +» — для їх роботи використовуються динамічні IP-адреси мобільних операторів. У базовому варіанті можна обрати лише потрібну країну, а в версії «+» додатково вказати точний населений пункт та оператора мобільного зв’язку, якщо в цьому регіоні сервіс підтримує кілька різних.

Трафік безлімітний на всіх тарифах, а швидкість залежить від типу проксі: для серверних вона становить до 100 МБ/сек, а для мобільних — до 30 Мб/сек, що достатньо для вирішення подавляючої більшості завдань.

Як оплату підтримуються банківські карти різних країн, електронні гроші, платіжні сервіси та криптовалюти — точний перелік можна подивитися на сайті. Сервіс не бере комісію, але вона може стягуватися провайдерами платежів.

Залишити відповідь