Стабілізатори — це пристрої, які використовуються для підтримки стабільного рівня будь-якого параметра в системі, незважаючи на зміни зовнішніх умов або вхідних сигналів. Купити в Україні стабілізатори, ціна яких залежить від вибору покупця та варіює від недорогих пристроїв до потужних моделей вартістю 175 430 грн, пропонує магазин Comtrade.
Використання та функції стабілізаторів
Стабілізатор — корисне обладнання для багатьох сфер діяльності, що виконує функцію регулятора, що підтримує сталість певної величини в системі. Стабілізатори використовуються у різних сферах, включаючи такі як:
- електроніка;
- електроенергетика;
- автомобільна промисловість;
- хімічна промисловість .
До основних функцій стабілізаторів відносять:
- Підтримка в різних системах стабільних параметрів, таких як напруга або частота — регулювання параметрів системи за допомогою стабілізатора необхідне, щоб вони залишалися в необхідних межах за будь-яких негативних обставин.
- Захист обладнання від пошкоджень, пов’язаних з перепадами важливих параметрів — стабілізатори запобігають стрибкам напруги, що значно продовжує термін служби обладнання та запобігає його дорогому ремонту або заміні.
- Забезпечення надійної роботи обладнання — критичний аспект для випадків, де навіть короткочасне відхилення параметрів системи від норми може призвести до серйозних наслідків.
- Поліпшення якості виробництва (для деяких галузей) — стабілізатори підтримують стабільні умови виробництва, підвищуючи якість продукції при зменшенні шлюбу та оптимізації виробничих процесів.
- Економія енергії шляхом оптимізації використання ресурсів — стабілізатори запобігають втраті енергії, спричиненої нестабільністю параметрів у системі.
Моделі стабілізаторів в асортименті інтернет-магазина Comtrade, їх властивості
Це надійні пристрої різних брендів — Europower, Gemix, Inform, LVT, LogicPower, Maxxter, NJOY, PowerWalker та інших виробників, з різними параметрами та властивостями під вихідний роз’єм євророзетка або клеми.
Тип стабілізатора
- Релейний стабілізатор — використовує реле для керування напругою, простий і недорогий, але менш точний.
- Симісторний стабілізатор — більш точний і швидкий, що для регулювання напруги використовує симістори, підходить для середніх навантажень.
- Тиристорний стабілізатор — більш просунутий та ефективний, для керування напругою використовує тиристори, підходить для великих навантажень та промислових додатків.
- Електромеханічний стабілізатор — використовує автотрансформатор та електромеханічні пристрої, менш точний та ефективний, застосовується у невеликих системах або з низькими вимогами.
Форм-фактор
- Десктопний — пристрій має невеликий та компактний корпус, призначений для встановлення на горизонтальних поверхнях для персональних комп’ютерів/офісних пристроїв.
- Підлоговий — великий корпус, що встановлюється безпосередньо на підлозі, підходить для великих побутових/професійних пристроїв (холодильники, пральні машини, сервери, принтери).
- Настінний — кріпиться до стіни, дозволяє заощадити місце та виглядає більш естетично, використовується для підключення до телевізорів, аудіосистем, моніторів.
- Універсальний — зазвичай стабілізатор в універсальному корпусі має елементи для кріплення універсальних пристроїв, таких як медіацентри або невеликі сервери.
Параметри потужності та напруги
- Вихідна потужність, (VA) — від 300 до 30 000;
- Потужність активна, (Вт) — від 160 до 66000;
- Вхідна напруга (В)
- мінімальне — від 100 до 252;
- максимальне — від 240 до 479.
- Вихідна напруга (В) — від 220 до 380.
Ступінь захисту
- коротке замикання;
- перегрів;
- навантаження;
- перенапруга;
- витік струмів у землю;
- електромагнітні/радіочастотні перешкоди у мережі.
Купити з доставленням в Києві стабілізатор або замовити його з доставкою в інший регіон нашої країни ви можете на сайті онлайн магазину Comtrade.