Ви зараз переглядаєте Стабілізатори в асортименті магазину Comtrade: Надійність та функціональність

Стабілізатори в асортименті магазину Comtrade: Надійність та функціональність

Стабілізатори — це пристрої, які використовуються для підтримки стабільного рівня будь-якого параметра в системі, незважаючи на зміни зовнішніх умов або вхідних сигналів. Купити в Україні стабілізатори, ціна яких залежить від вибору покупця та варіює від недорогих пристроїв до потужних моделей вартістю 175 430 грн, пропонує магазин Comtrade.

автоматичний стабілізатор напруги

Використання та функції стабілізаторів

Стабілізатор — корисне обладнання для багатьох сфер діяльності, що виконує функцію регулятора, що підтримує сталість певної величини в системі. Стабілізатори використовуються у різних сферах, включаючи такі як:

 • електроніка;
 • електроенергетика;
 • автомобільна промисловість;
 • хімічна промисловість .

До основних функцій стабілізаторів відносять:

 1. Підтримка в різних системах стабільних параметрів, таких як напруга або частота — регулювання параметрів системи за допомогою стабілізатора необхідне, щоб вони залишалися в необхідних межах за будь-яких негативних обставин.
 2. Захист обладнання від пошкоджень, пов’язаних з перепадами важливих параметрів — стабілізатори запобігають стрибкам напруги, що значно продовжує термін служби обладнання та запобігає його дорогому ремонту або заміні.
 3. Забезпечення надійної роботи обладнання — критичний аспект для випадків, де навіть короткочасне відхилення параметрів системи від норми може призвести до серйозних наслідків.
 4. Поліпшення якості виробництва (для деяких галузей) — стабілізатори підтримують стабільні умови виробництва, підвищуючи якість продукції при зменшенні шлюбу та оптимізації виробничих процесів.
 5. Економія енергії шляхом оптимізації використання ресурсів — стабілізатори запобігають втраті енергії, спричиненої нестабільністю параметрів у системі.

Моделі стабілізаторів в асортименті інтернет-магазина Comtrade, їх властивості

Це надійні пристрої різних брендів — Europower, Gemix, Inform, LVT, LogicPower, Maxxter, NJOY, PowerWalker та інших виробників, з різними параметрами та властивостями під вихідний роз’єм євророзетка або клеми.

Тип стабілізатора

 1. Релейний стабілізатор — використовує реле для керування напругою, простий і недорогий, але менш точний.
 2. Симісторний стабілізатор — більш точний і швидкий, що для регулювання напруги використовує симістори, підходить для середніх навантажень.
 3. Тиристорний стабілізатор — більш просунутий та ефективний, для керування напругою використовує тиристори, підходить для великих навантажень та промислових додатків.
 4. Електромеханічний стабілізатор — використовує автотрансформатор та електромеханічні пристрої, менш точний та ефективний, застосовується у невеликих системах або з низькими вимогами.

Форм-фактор

десктопный стабілізатор

 1. Десктопний — пристрій має невеликий та компактний корпус, призначений для встановлення на горизонтальних поверхнях для персональних комп’ютерів/офісних пристроїв.
 2. Підлоговий — великий корпус, що встановлюється безпосередньо на підлозі, підходить для великих побутових/професійних пристроїв (холодильники, пральні машини, сервери, принтери).
 3. Настінний — кріпиться до стіни, дозволяє заощадити місце та виглядає більш естетично, використовується для підключення до телевізорів, аудіосистем, моніторів.
 4. Універсальний — зазвичай стабілізатор в універсальному корпусі має елементи для кріплення універсальних пристроїв, таких як медіацентри або невеликі сервери.

Параметри потужності та напруги

 1. Вихідна потужність, (VA) — від 300 до 30 000;
 2. Потужність активна, (Вт) — від 160 до 66000;
 3. Вхідна напруга (В)
 • мінімальне — від 100 до 252;
 • максимальне — від 240 до 479.
 1. Вихідна напруга (В) — від 220 до 380.

Ступінь захисту

 • коротке замикання;
 • перегрів;
 • навантаження;
 • перенапруга;
 • витік струмів у землю;
 • електромагнітні/радіочастотні перешкоди у мережі.

Купити з доставленням в Києві стабілізатор або замовити його з доставкою в інший регіон нашої країни ви можете на сайті онлайн магазину Comtrade.

Залишити відповідь