встановлення СЕС

Встановлення СЕС під ключ: чого очікувати в процесі

Вам набридло залежати від постійного зростання тарифів на комунальні послуги? Чи ви втомилися від регулярних відключень світла? Чудовим виходом із цих ситуацій є сонячна електростанція. Якщо ви давно думали про альтернативне джерело живлення, компанія Keyvolt знає, як вам з цим допомогти. Ми багато років займаємося монтажем і проектуванням СЕС для дому та бізнесу і готові розробити індивідуальний проект для вас!

Види та особливості сонячних станцій

види сонячних станцій

На ринку існують три види сонячних електростанцій: мережеві, автономні та гібридні. Мережеві, як можна зрозуміти з назви, працюють лише від мережі. Автономні можуть працювати там, де немає можливості підключитися до мережі чи її потужності не вистачає для покриття всіх ваших потреб. Гібридні комбінують можливості двох типів станцій, тому коштують найдорожче, але зате з ними ви будете забезпечені світлом в будь-яких умовах.

Функція кожної СЕС, незалежно від її виду, – перетворювати сонячну радіацію в електричну енергію, яка буде живити побутові прилади, зарядні пристрої і промислове обладнання. Генерація електроенергії здійснюється у сонячний період часу, а вночі чи в пасмурні дні використовується накопичена за день енергія. Але ефективність роботи залежить від того, як відбувається розміщення сонячної електростанції. Тому ви повинні розуміти головні принципу монтажу обладнання:

  • Розміщення фотопанелей має відбуватися в добре освітленому місці, куди не падає тінь. Разом з цим треба враховувати, чи не з’явиться на об’єкті нових будов, які можуть перешкодити потраплянню променів на панелі.
  • Монтаж станції необхідно здійснювати лише після того, як ви дізнаєтеся рівень інсоляції у вашому регіоні. Чим він вищий, тим більше енергії може генерувати СЕС протягом дня. Оскільки у різних областях різна інсоляція, для отримання потрібної кількості енергії знадобиться різна кількість панелей.
  • При встановленні панелей треба орієнтуватися на сонячну сторону. Ідеально, коли станція будується на південній стороні. Але не всі дахи підходять для такої конструкції. І тоді краще розміщувати панелі на землі. Головне, щоб було достатньо місця.
  • Коли встановлюються панелі дуже важливий кут їхнього нахилу. Оптимальним нахилом вважається кут 35-45°. Тоді вдасться досягти максимальної вихідної потужності. Але все залежить від регіону розміщення станції.

Але найголовніше в монтажі СЕС – це рівень компетенції команди, яка займатиметься вашим проектом.

Де замовити проектування сонячних електростанцій

проектування сонячних електростанцій

Бажаєте встановити в себе на ділянці чи підприємстві сонячну електростанцію? В пошуках компанії, яка розробить для вас індивідуальний проект, звертайтесь за допомогою спеціалістів Keyvolt https://keyvolt.com.ua/, які нададуть вам можливість платити всього 86 копійок за 1 кВт/год. Обираючи співпрацю з нами, ви можете розраховувати на:

  • Досвідчену команду інженерів, монтажників, юристів та менеджерів із сумарним досвідом більше 20 років.
  • Послуги компанії, яка вірить в свої проекти і вкладає власні кошти в сонячну енергетику протягом 10 років.
  • Швидке повернення інвестицій. Період окупності навіть великих проектів складає не більше 7 років.
  • Повноцінний комплекс послуг за доступною, демократичною ціною, яка доступна всім бажаючим.

Ми пропонуємо нашим клієнтам високоякісні послуги з установки всіх видів СЕС, адже маємо багаторічний досвід у цій галузі. Ми консультуємо, будуємо та обслуговуємо СЕС як для себе, адже це наш бізнес, і ми докладаємо максимум зусиль, щоб кожен проект був успішним протягом десятиліть.

Зацікавилися ідеєю будівництва СЕС для власних потреб? Заповніть заявку на дзв

Залишити відповідь