гігабітний інтернет

Гігабітний інтернет, без якого складно обійтись

Нарешті всі бажаючі можуть скористатися унікальною можливістю і стати абонентами провайдера UTELS, який пропонує найсучасніший і високоефективний спосіб підключення гігабітного інтернету, що здатен працювати певний час без світла. Інтернет провайдер в Гатному проклав свою мережу, і тепер мешканці цього району подавати заявки на підключення безпосередньо на сайті цієї компанії. Нових споживачів приєднують по технології GPON з використанням волоконно-оптичного кабелю, який відрізняється від традиційних способів значною кількістю переваг.

В чому плюси гігабітного інтернету?

З’єднання з прокладанням оптоволокна дає новим абонентам можливість скористатися наступними перевагами такого варіанту підключення:

  • довговічність мереж і велика пропускна здатність;
  • новий рівень якості і безпечності з’єднання, при якому практично відсутній ризик несанкціонованого доступу до мережі;
  • мінімальний рівень шумів, захищеність від впливу перешкод;
  • максимальна швидкість передачі даних;
  • можливість надання додаткових послуг, таких як телебачення, телефонний зв’язок, керування функціями охоронної системи, відеонагляду без використання додаткового кабелю, що зменшує вартість їх підключення.

Прокладати оптоволоконний кабель можна на будь-які відстані, тому підключати до інтернету можна навіть об’єкти, які знаходяться на значних відстанях.

Застосування технології GPON

Гігабітний інтернет, який підключається провайдером UTELS по технології GPON, є сучасним високотехнологічним рішенням, що дозволяє передавати дані з допомогою волоконно-оптичного кабелю. Використовувати такий спосіб приєднання нових абонентів можна як в приватному секторі, так і в житлових багатоквартирних массивах столиці, в яких вже розміщені оптичні комунікації цієї компанії.

Електроспоживання для таких ліній не потрібне, тому вони можуть працювати навіть під час короткочасних і тривалих відключень електроживлення. Для організації оптичної мережі не потрібно використовувати велику кількість активного обладнання і елементів структури, тому ця технологія є найбільш надійною і такою, що не піддається впливу прокладених поряд ліній зв’язку.

Високошвидкісний інтернет – це важливий елемент комфортної віддаленої роботи, онлайн навчання, спілкування, ведення бізнесу і виконання різноманітних операцій з мережевим контентом. Тому важливість наявності в квартирі, офісі чи приватному будинку оптоволоконної лінії зв’язку не варто недооцінювати. Навіть якщо сьогодні вам достатньо 100 Мбіт/с, 500 Мбіт/с, то завтра цього може бути мало. Щодня з’являється дуже багато нових додатків, різноманітного об’ємного контенту, що потребує вищої швидкості, більшої надійності, захищеності, яку може надати тільки волоконно-оптичний кабель, прокладений із застосуванням передових технології.

Звертайтесь до одного з найкращих провайдерів столиці, щоб отримати гігабітний інтернет UTELS на найкращих умовах. Компанія пропонує вигідні тарифи, своєчасну технічну онлайн підтримку, використовує сучасне обладнання, надає доступ до мережі, яка працює без відключень.

Залишити відповідь