зелена картка

Які випадки покриває та навіщо потрібна зелена карта

Плануючи подорож за кордон на своєму авто, потрібно заздалегідь підготувати всі необхідні документи. Під час проходження митниці, окрім технічного паспорта, потрібно буде пред’явити страховку. ОСЦПВ не діє на території інших країн, для поїздки до ЄС знадобиться міжнародний поліс.

Аналогом української Автоцивілки є зелена карта, саме її потрібно придбати перед виїздом за кордон на своєму автомобілі. Це міжнародний договір страхування, який діє більше ніж у 40 країнах світу – це держави ЄС, а також деякі країни Африки та Азії. Україна приєдналася до нього в 1997 році.

картка міжнародного автомобільного страхування

Як працює зелена карта

Цей поліс є аналогом української автоцивілки, його варто оформити, щоб уникнути великих збитків у разі аварії зі своєї вини. Зелена карта онлайн доступна на сайті страхової компанії «ВУСО». Щоб придбати поліс, не треба їхати до відділення й оформляти велику кількість документів. Оплатити страховку легко зі своєї банківської картки.

Грін-карта передбачає виплату грошової компенсації на ремонт постраждалого авто або лікування потерпілого в разі аварії, що сталася з вини власника. Тобто останньому не потрібно відшкодовувати витрати повністю зі свого бюджету. Максимальні ліміти різні, що залежить від законодавства країни, на території якої сталася ДТП. Страховка покриває також завдану моральну шкоду.

Придбати зелену карту перед виїздом за кордон не просто бажано, а необхідно. Вартість ремонту транспортного засобу чи лікування в ЄС набагато вища, ніж в Україні. Додатково за відсутність страховки доведеться сплатити великий штраф. Щоб уникнути переплат, краще придбати поліс заздалегідь – на кордоні чи вже на території іншої країни він коштуватиме дорожче, ніж онлайн.

Чому варто оформити зелену карту в компанії «ВУСО»

Отримати відшкодування збитків за цим полісом дуже просто: достатньо звернутися на гарячу лінію або подати заявку на сайті, натиснувши на «Страховий випадок». Служба підтримки працює 24/7, тому звертатися до фахівців можна будь-коли. Страхова компанія ВУСО пропонує також придбати КАСКО, цей поліс діє й за кордоном.

У разі наявності зеленої картки можна не тільки уникнути великих збитків, а й оформити європротокол. Це можливо, коли всі учасники дорожньо-транспортної пригоди дійшли згоди між собою, а в аварії немає потерпілих людей. У такому разі достатньо заповнити документ встановленого зразка, після чого можна звертатися до страхової, не викликаючи поліцію на місце.

 

електронний поліс зелена картка

Переваги придбання зеленої карти в компанії «ВУСО» такі:

  • відсутність потреби переплачувати за купівлю поліса на кордоні. Там він коштуватиме дорожче, ніж онлайн на сайті;
  • додатково – технічний асистанс із допомогою в складних ситуаціях на дорозі, а також послуги перекладача;
  • проходження митного контролю без затримок і проблем через відсутність страховки – зараз її перевіряють завжди;
  • гарантія отримання компенсації.

Зелена карта – це необхідність для того, хто збирається подорожувати за кордоном на своєму авто чи їде на ньому в справах. Оформити її зручно онлайн у компанії «ВУСО», це вийде набагато дешевше, ніж придбати вже на кордоні.

Залишити відповідь